N&D Pumpkin Adult Mini Quail & Pomegranate 2kg

  • Pes
  • Malé plemená (do 10kg)
  • Hydina Křepelka / bažant
Granule pre dospelé psy malých plemien bez obilnín s prepeličkou, tekvicou a granátovým jablkom. Více o produktu
Hodnotenie
    Akční nabídka k nákupu
14,62 €
S DPH i
Výše uplatněné DPH je 0% pro zemi Slovensko.

7,31 € za kg Nastaviť môjho psa

Vypočítame cenu za deň práve pre neho.

82
index kvality
Vyprodáno

131660

Více informací N&D Pumpkin Adult Mini Quail & Pomegranate 2kg

Křepelka, dýně a granátové jablko. Kompletní krmivo pro dospělé psy.

Složení: Křepelka (24%), dehydratovaný protein z křepelky (22%), batáty, kuřecí tuk, sušená dýně (5%), sušená vejce, sleď, dehydratovaný protein ze sledě, rybí olej (ze sledě), vláknina z hrachu, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušené granátové jablko (0.5%), sušené jablko, sušený špenát, semena Psyllium husk (0,3%), sušený sladký pomeranč, sušené borůvky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), glukosamin, chondroitin sulfát.

Doplňkové látky na 1kg nutriční doplňkové látky: Vitamín A 15000IU; Vitamín D3 1500IU; Vitamín E 600mg; Vitamín C 150mg; Niacin 37.5mg; Kalcium D-Pantothenát 15mg; Vitamín B2 7.5mg; Vitamín B6 6mg; Vitamín B1 4.5mg; Biotin 0.38mg; Kyselina listová 0.45mg; Vitamín B12 0.1mg; Cholin chlorid 2500mg; Betakaroten 1.5mg; Zinek (chelát zinku hydroxy analogu methioninu): 163.8mg; Mangan (chelát manganu hydroxy analogu methioninu): 64.6mg; Železo (chelátová forma Železa(II), hydrát): 58.3mg; Měď (chelát mědi hydroxy analogu methioninu): 15.8mg; Selen (inaktivované kvasinky obohacené selenem): 0.00088mg; DL-Metionin, technicky čistý 4000mg; Taurin 1000mg; L-karnitin 300mg. Senzorické doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100mg; extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: extrakty tokoferolu z rostlinných olejů.

Analytické složky: Hrubý protein 30.00%; hrubý tuk 18.00%; hrubá vláknina 2.90%; vlhkost 9.00%; hrubý popel 7.30%; Vápník 0.90%; Fosfor 0.80%; Omega-6 3.30%; Omega-3 0.90%; DHA 0.50%; EPA 0.30%; Glukosamin 1200mg/kg; Chondroitin sulfát 900mg/kg.

 

Produktové rady N&D (Farmina) pre psov a mačky

Značka N&D stojí na jednom princípe: pes a mačka sú mäsožravce, a tak je základom každej receptúry mäso, nie obilniny. Všetky rady spája vysoký podiel bielkovín živočíšneho pôvodu, nízky glykemický index, konzervácia prírodnými antioxidantmi, receptúry bez GMO a balenie v ochrannej atmosfére. Líšia sa hlavne tým, čo je v krmive popri mäse — a podľa toho sa vyberá.

Neviete, ktorú radu vybrať?

  • Chcem klasiku bez obilnín s najvyšším podielom mäsa → N&D Prime
  • Chcem k tomu podporu imunity a trávenia → N&D Pumpkin
  • Riešim močové cesty, trávenie, kožu a srsť alebo hmotnosť → N&D Quinoa
  • Môj maznáčik má najradšej ryby → N&D Ocean
  • Mám športovca alebo veľmi aktívnu mačku → N&D Spirulina
  • Chcem krmivo s obilninami a priaznivejšou cenou → N&D Ancestral Grain
  • Mám vyberavého jedáka → N&D Tropical Selection
  • Mám bieleho psa a riešim škvrny od slzenia → N&D White
  • Mám tmavého psa, ktorému bledne srsť → N&D Brown

Rady bez obilnín (grain free)

Najpočetnejšia skupina. Sacharidy v nich nahrádza ovocie a zelenina, takže sa hodia aj pre psov a mačky, ktorým obilniny nerobia dobre.

N&D Prime granule pre psov

N&D Prime

98 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Základná rada bez obilnín s najvyšším podielom živočíšnych bielkovín. Nízky glykemický index znamená postupné uvoľňovanie energie počas dňa. Bez lepku a bez GMO.

Prezrieť radu N&D Prime

N&D Pumpkin granule s tekvicou

N&D Pumpkin

96 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Prime doplnené o tekvicu. Tá je bohatá na betakaroteny a prírodné antioxidanty, podporuje imunitný systém, kardiovaskulárny systém a správnu činnosť čriev.

Prezrieť radu N&D Pumpkin

N&D Quinoa funkčné krmivo

N&D Quinoa

92 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Funkčná rada pre konkrétne ťažkosti. Quinoa je bez lepku, má nízky glykemický index a podporuje trávenie. V ponuke sú línie Urinary (močové cesty), Digestion (trávenie), Skin & Coat (koža a srsť), Weight Management (hmotnosť) a Hairball pre mačky.

Prezrieť radu N&D Quinoa

N&D Ocean rybie granule

N&D Ocean

98 % kvalitných živočíšnych surovín

Rybia rada — treska z Tichého oceánu, severné krevety, pstruh s chobotnicou, atlantický losos, nórsky sleď aj morský vlk. Rybie mäso je prirodzene bohaté na omega-3. Väčšina receptúr je bez obilnín, časť nesie označenie LG s malým podielom špaldy a ovsa.

Prezrieť radu N&D Ocean

N&D Spirulina granule pre aktívnych psov

N&D Spirulina

vyše 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Rada pre aktívnych psov a mačky. Spirulina je modrozelená riasa, ktorú výrobca uvádza ako podporu imunitného systému, kvality kože a srsti, metabolizmu tukov a sacharidov a trávenia.

Prezrieť radu N&D Spirulina

Rady s pôvodnými obilninami (low grain)

Tu je popri mäse malý podiel špaldy a ovsa. Obe obilniny majú nízky glykemický index a predlžujú pocit sýtosti.

N&D Ancestral Grain granule so špaldou a ovsom

N&D Ancestral Grain

vyše 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Nízkoobilninová klasika značky. Nízky obsah tradičných obilnín — konkrétne špaldy a ovsa — a nízky glykemický index. Receptúry sú bez GMO.

Prezrieť radu N&D Ancestral Grain

N&D Tropical Selection granule s tropickým ovocím

N&D Tropical Selection

90 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Vychádza z Ancestral Grain a pridáva tropické ovocie — papáju, mango, kiwi, ananás a banán. Ovocie je bohaté na prírodné antioxidanty a vitamíny a robí krmivo chuťovo zaujímavejším.

Prezrieť radu N&D Tropical Selection

Rady podľa farby srsti

Dve špeciálne rady s receptúrou Color Protection. Obe sú bez obilnín a líšia sa pomerom živín, ktorý farbu srsti ovplyvňuje.

N&D White granule pre biele plemená psov

N&D White

pre biele plemená

Obmedzený obsah fenylalanínu a tyrozínu, znížený obsah medi a omega-3 mastné kyseliny. Cieľom je znížiť riziko vzniku škvŕn na bielej srsti. Výrobca ju odporúča pre westíky, maltézske psíky, pomeranianov, pudlov, bulteriérov a ďalšie malé plemená s bielou srsťou.

Prezrieť radu N&D White

N&D Brown granule pre tmavé plemená psov

N&D Brown

pre tmavé plemená

Naopak vysoký obsah fenylalanínu a tyrozínu, dostatok medi a omega-3. Má znižovať riziko vyblednutia tmavej srsti. Výrobca ju odporúča pre čivavy, knírače, francúzske buldočky, pinče a pudlov.

Prezrieť radu N&D Brown

Porovnanie radov N&D

V tabuľke nájdete všetky rady vedľa seba aj to, v akej podobe je z nich niečo v ponuke.

RadaBielkoviny živočíšneho pôvoduObilninyČím je typickáČo je v ponuke
N&D Prime98 %bez obilnínKlasika s najvyšším podielom mäsaGranule, Maškrty
N&D Pumpkin96 %bez obilnínTekvica pre imunitu a trávenieGranule, Konzervy, Maškrty
N&D Quinoa92 %bez obilnínFunkčné línie: močové cesty, trávenie, koža a srsť, hmotnosťGranule, Konzervy, Maškrty
N&D Ocean98 %bez obilnín, časť variantov LGRyby a morské živočíchy, omega-3Granule, Konzervy, Maškrty
N&D Spirulinavyše 90 %bez obilnínSpirulina pre aktívnych psov a mačkyGranule
N&D Ancestral Grainvyše 90 %špalda a ovosNízkoobilninová klasikaGranule
N&D Tropical Selection90 %špalda a ovosTropické ovocie pre vyberavých jedákovGranule, Maškrty
N&D Whitevysoká biologická hodnotabez obilnínColor Protection pre bielu srsťGranule, Maškrty
N&D Brownvysoká biologická hodnotabez obilnínColor Protection proti vyblednutiu tmavej srstiGranule, Maškrty

Údaje o podiele bielkovín uvádza výrobca pre danú radu ako celok. Konkrétne hodnoty nájdete vždy v záložke Zloženie pri jednotlivom produkte.

K radám patria aj maškrty

N&D má vlastné dentálne snacky a krémové maškrty, ktoré nadväzujú na jednotlivé rady. Psie dentálne snacky sú aj vo funkčných variantoch — Digestion na trávenie, Fresh Breath na dych, Flatulence na nadúvanie a Skin & Coat na kožu a srsť. Pre mačky sú krémové maškrty v líniách Digestion, Hairball, Senior, Skin & Coat a Weight.

Odporúčané dávkovanie krmiva N&D Pumpkin Adult Mini Quail & Pomegranate 2kg

Hmotnosť psa Denná dávka
1 kg 20–32 g
2 kg 30–55 g
3 kg 40–75 g
4 kg 50–92 g
5 kg 60–110 g
6 kg 68–125 g
7 kg 75–140 g
8 kg 84–155 g
9 kg 92–170 g
10 kg 100–180 g

Hodnoty uvádza výrobca ako odporúčanú dennú dávku. Skutočná potreba sa líši podľa aktivity, veku a kondície psa.

Kalkulačka dennej dávky
kg
1 kg 10 kg

Hodnotenie krmiva N&D Pumpkin Adult Mini Quail & Pomegranate 2kg

82 / 100
vynikajúca Index kvality zloženia — verzia 4.24 · vlastné hodnotenie pethome.cz Číslo 0–100 hodnotí to, čo je v krmive deklarované na etikete. Nevstupuje doň cena ani rad krmiva. Hviezdičky sú prevod toho istého čísla: dvadsať bodov je jedna hviezdička. Index kvality zloženia hodnotí deklarované zloženie receptúry podľa jednotných, vopred daných pravidiel. Slúži na prvú orientáciu — nehovorí, ktoré krmivo je najlepšie práve pre vášho psa. Zistiť viac →
  • Pri 24 % mäsa výrobca neuvádza formu spracovania (čerstvé, sušené, či koncentrát); za neúplnú deklaráciu znižujeme hodnotenie.
  • Odhadovaný obsah sacharidov je 36 % v sušine.
  • Glukozamín 1 200 mg/kg — nad našou hranicou pre uznanie kĺbovej podpory (1 000 mg/kg).
  • Krmivo uvádza podporu zažívania.
  • Živočíšne bielkoviny tvoria 96 % všetkých bielkovín v krmive.
  • Obsah omega-3 mastných kyselín je deklarovaný — hodnotenie vychádza z uvedených hodnôt prepočítaných na energiu krmiva.
  • Živočíšna surovina je deklarovaná výhradne alebo prevažne v spracovanej podobe (sušené mäso, múčky, proteínové koncentráty).
  • Výrobca nad rámec povinných údajov uvádza 6 z 10 sledovaných hodnôt (napríklad vápnik, energiu alebo omega-3).

Z čoho sa číslo skladá

Údaje bez značky sú z etikety výrobcu. Riadky so značkou počítame my z tých údajov.

Bielkoviny Súhrn troch hodnotených osí proteínu: koľko živočíšnej bielkoviny receptúra dodáva, z akých hodnotných foriem pochádza a ako málo je proteín zriedený rastlinami. Riadky nad bodmi sú údaje z etikety a náš výpočet, z ktorých sa hodnotenie skladá.
48,5 z 60 bodov
Hrubý proteín Koľko bielkovín je v granuli celkovo, bez ohľadu na pôvod. Body sa zaň nedávajú — samo o sebe nehovorí, či bielkovina pochádza z mäsa, alebo z hrachu. Do hodnotenia vstupuje jedine vynásobený podielom živočíšnych bielkovín, čo je riadok nad ním. Slúži aj ako kontrola: krmivo s vysokým deklarovaným mäsom a nízkymi bielkovinami má mäso zrejme dosť vodnaté. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
30,0 g v 100 g krmiva, z toho 28,4 g živočíšnych výrobca uvádza 96 % · ✓ sedí s naším výpočtom
Zdroje bielkovín Z akých foriem pochádza živočíšna bielkovina — čerstvé mäso, sušené, koncentrát, hmyz. Ukazujú sa len formy, ktoré receptúra obsahuje; percentá sú z etikety, prípadne dopočítané z nej.
22 % koncentrát · 24 % bez uvedenej formy
Rastlinný koncentrát Sledujeme izolované a koncentrované rastlinné bielkoviny (napr. hrachový alebo ryžový proteín), nie bežné rastlinné zložky, ktoré bielkovinu prirodzene obsahujú.
nie
∑ Živočíšne bielkoviny Koľko gramov bielkoviny v 100 g krmiva pochádza zo zvierat. Počítame zo surovín na etikete. Nezávislé od toho, čo výrobca uvádza — podiel živočíšnych bielkovín žiadny predpis nereguluje, preto ho overujeme vlastným výpočtom.
28,4 g
∑ Rastlinná bielkovina odhadom Koľko gramov bielkoviny v 100 g krmiva pripadá na rastlinné zdroje. Počítame z celkového proteínu a podielu živočíšnych bielkovín. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
1,6 g
Množstvo živočíšnych bielkovín Koľko živočíšnej bielkoviny receptúra dodáva. Čím viac, tým viac bodov — až po hornú hranicu škály. Sledujeme, aká časť hotovej granule pripadá na bielkovinu živočíšneho pôvodu. Percento mäsa na obale túto otázku samo osebe nezodpovie — čerstvé a sušené suroviny sa vážia každá inak. Zistiť viac →
13,4 z 15 bodov · odhad z typu surovín
Kvalita zdrojov bielkovín Z ako hodnotných foriem živočíšna bielkovina pochádza — podľa doloženej stráviteľnosti a využiteľnosti; čerstvé mäso je meradlo. Čerstvé mäso, sušené mäso aj múčka sú legitímne formy suroviny; ich percentá však nie sú na rovnakej škále. Preto sledujeme, akú časť mäsovej suroviny tvorí ktorá forma. Zistiť viac →
23,1 z 33 bodov
Proteín bez rastlinného riedenia Aká veľká časť celkového proteínu pochádza z rastlinných zdrojov. Bielkoviny navýšené rastlinou body strácajú. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
12,0 z 12 bodov
Odhadované sacharidy Koľko zo sušiny krmiva tvorí sacharidová frakcia. Dopočítavame ju z analytických zložiek na etikete: čo zostane, keď sa od sto odpočítajú bielkoviny, tuk, vláknina, popol a vlhkosť. Je to odhad z deklarácie, nie laboratórny rozbor - výrobca uvádza bielkoviny a tuk ako minimum a vlákninu s popolom ako maximum, takže sa do zvyšku schová celá vôľa deklarácie. Hodí sa na pásma, nie na rozdiely jednotiek percent. Hodnotí sa plynulou škálou; jej prahy sú kalibráciou nášho katalógu, nie výživovým odporúčaním, a presné hodnoty neuvádzame. Obsah sacharidov výrobcovia na obale obvykle neuvádzajú. Dopočítavame ho z ostatných analytických hodnôt — čo nie je bielkovina, tuk, vláknina, popol ani voda, sú zhruba sacharidy. Zistiť viac →
11,2 z 13 bodov
∑ Sacharidy odhadom (v sušine) V sušine, teda po odpočítaní vody - inak by sa krmivá s rôznou vlhkosťou nedali porovnať. Číslo píšeme na celé percento zámerne: je to odhad, nie meranie. Obsah sacharidov výrobcovia na obale obvykle neuvádzajú. Dopočítavame ho z ostatných analytických hodnôt — čo nie je bielkovina, tuk, vláknina, popol ani voda, sú zhruba sacharidy. Zistiť viac →
36 % v sušine
Označenie na obale Čo má výrobca na obale. Od augusta 2026 sa za toto označenie neprideľujú body: merali sme, ako súvisí s obsahom sacharidov, a vysvetľuje z neho necelých päť percent. Grain free receptúra postavená na zemiakoch a hrachu môže mať sacharidov viac než krmivo s ryžou. Údaj ukazujeme ďalej, pretože ho zákazník na obale vidí.
obsahuje obilniny
Mastné kyseliny Ako dobre je doložený a zastúpený profil omega-3 mastných kyselín, s osobitným dôrazom na EPA a DHA.
14,0 z 14 bodov
Funkčná podpora Kompletné krmivo je zostavené tak, aby pri zodpovedajúcom dávkovaní pokrývalo nutričné potreby psa, pre ktorého je určené. Funkčné zložky hodnotíme ako niečo navyše — môžu mať vplyv na uvedené oblasti a hodia sa tam, kde pes v niektorej z nich potrebuje podporiť; u veľkého psa má napríklad zmysel myslieť na kĺby aj preventívne. Chýbajúca podpora teda nie je chyba krmiva, len ho neposunie hore.
4,4 z 8 bodov
Kĺby Sledujeme doloženú kĺbovú podporu — rozhoduje deklarovaná dávka, nie púha prítomnosť látky v zložení. Zistiť viac →
áno (spĺňa našu hranicu) · glukozamín 1 200 mg/kg
Koža a srsť Pre kožu a srsť sú kľúčové omega-3 mastné kyseliny. Konkrétna deklarácia EPA a DHA nám hovorí viac než samotný údaj o celkových omega-3. Zistiť viac →
nie
Zažívanie Pri probiotikách rozhoduje menovitý kmeň a deklarované množstvo, pri prebiotikách neplatí čím viac, tým lepšie. Hodnotíme doloženú deklaráciu, nie heslá na obale. Zistiť viac →
áno (pod našou hranicou)
Transparentnosť etikety Sledujeme, koľko nepovinných údajov výrobca dobrovoľne uvádza. Čím úplnejšia deklarácia, tým lepšie sa receptúra dá posúdiť — a tým menej sa musí odhadovať. Zistiť viac →
5,0 z 5 bodov 6 z 10 údajov
Zrážka za deklaráciu zdroja Za neúplnú deklaráciu zdroja bielkovín sa od výsledku odčítajú body: za anonymnú surovinu, za púhu obecnú kategóriu, za neuvedenú formu spracovania a za chýbajúce percentá. Úplná deklarácia nestráca nič. Sledujeme, koľko nepovinných údajov výrobca dobrovoľne uvádza. Čím úplnejšia deklarácia, tým lepšie sa receptúra dá posúdiť — a tým menej sa musí odhadovať. Zistiť viac →
−1,5 bodu

Čo je v granuli

  • bielkoviny 30 %
  • tuk 18 %
  • sacharidy (dopočet) 32.8 %
  • vláknina a popol 10.2 %
  • voda 9 %

Z analytických zložiek na etikete; sacharidy sú dopočítaný zvyšok – ten istý, z akého index počíta odhadované sacharidy.

Ako sme spočítali kvalitu

Hodnotené z úplných údajov výrobcu.

Cena do hodnotenia nevstupuje. Číslo je pevné hodnotenie zloženia – pri rovnakom krmive vyjde rovnako v poradcovi, v porovnaní aj na karte produktu a nemení sa podľa toho, čo si práve prezeráte. Sivo je to, čo o krmive zatiaľ nevieme.

Zloženie N&D Pumpkin Adult Mini Quail & Pomegranate 2kg

Ingrediencie Suroviny sa uvádzajú zostupne podľa hmotnosti pred spracovaním — čerstvé mäso sa váži aj s vodou. Čím viac percent výrobca uvádza, tým presnejšie sa dá receptúra posúdiť. Zistiť viac →

Křepelka (24%), dehydratovaný protein z křepelky (22%), batáty, kuřecí tuk, sušená dýně (5%), sušená vejce, sleď, dehydratovaný protein ze sledě, rybí olej (ze sledě), vláknina z hrachu, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušené granátové jablko (0,5%), sušené jablko, sušený špenát, semena jitrocele vejčitého (0,3%), sušený sladký pomeranč, sušené borůvky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2%), glukosamin, chondroitin sulfát.

Vitamíny a stopové prvky (na kg krmiva)

Vitamín A 15000 IU; Vitamín D3 1500 IU; Vitamín E 600 mg; Vitamín C 150 mg; Niacin 37,5 mg; Kalcium D-pantothenát 15 mg; Vitamín B2 7,5 mg; Vitamín B6 6 mg; Vitamín B1 4,5 mg; Biotin 0,38 mg; Kyselina listová 0,45 mg; Vitamín B12 0,1 mg; Cholin chlorid 2500 mg; Betakaroten 1,5 mg; Zinek (chelát zinku hydroxy analogu methioninu) 163,8 mg; Mangan (chelát manganu hydroxy analogu methioninu) 64,6 mg; Železo (chelátová forma železa(II), hydrát) 58,3 mg; Měď (chelát mědi hydroxy analogu methioninu) 15,8 mg; Selen (inaktivované kvasinky obohacené selenem) 0,00088 mg; DL-methionin, technicky čistý 4000 mg; Taurin 1000 mg; L-karnitin 300 mg. Senzorické doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100 mg; extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: extrakty tokoferolu z rostlinných olejů.

Ďalšie ukazovatele (MOS, FOS, β-glukány…)

Inulin; Fruktooligosacharidy (FOS); Mannanoligosacharidy (MOS) z extraktu z kvasnic

Analytické informácie

Analytické zložky Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →

Hrubá bielkovina 30 %
Živočíšne bielkoviny z celkových bielkovín 96 %
Hrubý tuk 18 %
Hrubá vláknina 2,9 %
Hrubý popol 7,3 %
Vlhkosť 9 %
Vápnik 0,9 %
Fosfor 0,8 %
Omega-3 0,9 %
Omega-6 3,3 %
DHA + EPA 0,8 %
Energetická hodnota 3 980 kcal/kg

Doplnkové látky (na kg krmiva)

Glukozamín 1 200 mg/kg
Chondroitín 900 mg/kg
131660

Tabuľka dát

Podľa zvieraťa
Pes
Podľa veku psa
Adult (1-7 rokov)
Podľa veľkosti psa
Malé plemená (do 10kg)
Druh krmiva
Granuly
Zdroj proteínu
Hydina
Křepelka / bažant
Kvalita krmiva
Superprémiové
Špecifické potreby
Hypersenzitívne-Krmivá BEZ obilia
Řada krmiva
N&D Pumpkin
Typ granulí
Klasické (extrudované)
Komentáre N&D Pumpkin Adult Mini Quail & Pomegranate 2kg (2)
Hodnotenie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.