Eminent Dog Puppy 15kg

  • Pes
  • Malé plemená (do 10kg)
  • Hydina Monoprotein

Bezlepkové krmivo pro štěňata a mladé psy všech plemen. Podporuje zdravý vývoj kostí, kloubů a imunity díky vysoce kvalitním surovinám a funkčním látkám. Výborná volba pro malá i velká plemena během růstu.

Více o produktu
Hodnotenie
    Akční nabídka k nákupu
  • 2kg vnútri zadarmo (do vypredania)
41,16 €
S DPH i
Výše uplatněné DPH je 0% pro zemi Slovensko.

0,99 € na deň

pre psa 20 kg balenie na 41 dní Cena za kilogram klame — krmivá sa líšia odporúčanou dennou dávkou. Férové porovnanie nákladov je cena za deň kŕmenia vášho psa. Zistiť viac →

Spočítať pre môjho psa

51
index kvality
10 Položky
Objednejte nyní a doručíme v utorok
Datum expirace: 03.11.2027

Kúpou tohto produktu získate 165 points v rámci nášho vernostného programu. Váš košík bude mať celkovú sumu 165 points.
22469
Další varianty
9,61 €

Více informací Eminent Dog Puppy 15kg

Bezlepkové krmivo s 30 % bílkovin a 17 % tuku, určeno pro štěňata a mladé psy všech plemen. Podporuje zdravý vývoj kostí, kloubů a imunity díky vysoce kvalitním surovinám a funkčním látkám. Výborná volba pro malá i velká plemena během růstu.

Benefity krmiva Eminent Dog Puppy

  • 30 % bílkovin pro zdravý růst svalů a vývoj organismu štěňat
  • optimální poměr vápníku a fosforu pro silné kosti a zuby
  • glukosamin a chondroitin pro správný vývoj kloubů
  • prebiotika MOS a FOS pro zdravé trávení a imunitu
  • vysoká stravitelnost – vhodné i pro citlivá štěňata
  • DHA a omega-3 pro vývoj mozku a učenlivost
  • ideální velikost granulí pro štěňata všech plemen
  • lze podávat od odstavu až do dospělosti
Složení Eminent dog Puppy

drůbeží moučka (36 %), kukuřice, drůbeží tuk, čirok (8 %), kukuřičný protein, rýže, sušená jablka (3 %), hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, cukrovarské řízky, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera 0,032 %), doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubý tuk 17 %, hrubý popel 6,8 %, hrubá vláknina 2 %, Ca 1,6 %, P 1,1 %, lysin 1,65 %, methionin 0,67 %.

Doplňkové látky (v 1 kg): Vitaminy: vitamin A (3a672a) 30 000 m.j., vitamin D3 (3a671) 2 000 m.j., vitamin E (alfatokoferol) 250 mg, vitamin C 100 mg, cholin-chlorid 800 mg, biotin 2,8 mg. Stopové prvky: Cu ve formě CuSO4.5H2O (3b405) 14,5 mg, Zn ve formě ZnO (3b603) 160 mg, Mn ve formě MnO (3b502) 30 mg, Fe ve formě FeSO4.H2O (3b103) 185 mg, I ve formě Ca(IO3)2 (3b202) 2,7 mg, Se ve formě Na2SeO3 (3b801) 0,5 mg.

Metabolizovatelná energie (ME): 16,71 MJ/kg

Dávkovací tabulka Emientn Dog Puppy

Denní dávka pro březí a kojící feny

Váha feny 1 kg 5 kg 10 kg 15 kg 20 kg 25 kg 30 kg 35 kg
Denní dávka 100 g 140 g 250 g 300 g 360 g 450 g 570 g 650 g

Denní dávka pro štěňata a rostoucí psy

Váha psa v dospělosti 1 kg 3 kg 5 kg 7 kg 10 kg 15 kg 20 kg 25 kg 30 kg 35 kg
2 měsíce 45 g 65 g 75 g 90 g 125 g 160 g 215 g 250 g 270 g 280 g
4 měsíce 55 g 75 g 110 g 135 g 185 g 240 g 275 g 300 g 360 g 400 g
6 měsíců 60 g 90 g 115 g 150 g 220 g 290 g 325 g 350 g 490 g 580 g
9 měsíců Eminent Adult Eminent Adult 110 g 145 g 220 g 290 g 345 g 380 g 515 g 600 g
12 měsíců Eminent Adult Eminent Adult Eminent Adult Eminent Adult 210 g 260 g 315 g 350 g 500 g 600 g

Vernostný klub Eminent

Každé ôsme balenie veterinárnej diéty máte zadarmo

  1. Nakúpte 7 balení Eminent VET Diet rovnakej gramáže – 2,5 kg alebo 11 kg.
  2. Stihnite to počas 18 mesiacov a buďte pritom prihlásení k svojmu účtu.
  3. Ôsme balenie sa vám samo objaví v košíku ako darček k objednávke.

Sčítavajú sa všetky diéty z rady VET Diet pre psov aj mačky, stačí držať rovnakú gramáž. Môžete ich kúpiť naraz aj postupne.

Podmienky programu Eminent 7+1

Pes odpočívajúci na koberci

Program sa vzťahuje len na veterinárne diéty Eminent VET Diet – spoznáte ich podľa štítku 7+1 zadarmo pri názve rady.

Produktové rady Eminent pre psov a mačky

Eminent je česká značka od výrobcu Tekro. Celý sortiment tvoria granule v troch úrovniach – od bezlepkovej klasiky cez prémiovú radu s dvoma druhmi mäsa až po veterinárne diéty. Konzervy ani kapsičky značka nerobí.

Neviete, ktorú radu vybrať?

Eminent Dog Adult granule pre psov

Eminent

kompletné bezlepkové krmivá

Základná a najširšia rada značky, v katalógu vedená ako High Premium. Receptúry sú bezlepkové, so sacharidmi z ryže a kukurice, a doplnené o bylinný komplex s žihľavou, anízom a jukou. Imunitu podporujú beta-glukány, MOS a FOS. Pri šteňacej variante výrobca uvádza najmenej 80 % bielkovín živočíšneho pôvodu. V ponuke je pre psov aj mačky, od šteniat po seniorov.

Prezrieť radu Eminent

Eminent Selection granule pre psov

Eminent Selection

75 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Prémiová rada postavená vždy na dvoch druhoch mäsa – hovädzie s jahňacím, bravčové s kačacím alebo ryba s hmyzom. Pridaný lososový olej zlepšuje vstrebávanie živín a kvalitu srsti, chondroprotektíva podporujú kĺby a bylinný komplex imunitu. Výrobca uvádza, že 270 g dehydrovaného mäsa zodpovedá zhruba kilogramu mäsa čerstvého.

Prezrieť radu Eminent Selection

Eminent VET Diet diétne granule

Eminent VET Diet 7+1 zadarmo

veterinárne diéty

Diétne krmivá cielené na konkrétne diagnózy – Gastrointestinal/Hypoallergenic, Hepatic, Renal/Urinary, Struvite a pri psoch aj Mobility. Hypoalergénna varianta stojí na kačacom mäse s hydrolyzovaným lososovým proteínom. Nasadzujte ich po dohode s veterinárom. Práve na túto radu platí program 7+1.

Prezrieť radu Eminent VET Diet

Porovnanie radov Eminent

V tabuľke nájdete všetky tri rady vedľa seba aj to, ktorá z nich sa počíta do vernostného programu.

RadaÚroveňPre kohoČím je typickáVernostný program
Eminentvysoko prémiovápre psov, pre mačkyBezlepkové receptúry s bylinným komplexomnie je v programe
Eminent Selectionprémiovápre psov, pre mačkyDva druhy mäsa, lososový olej, kĺbová výživanie je v programe
Eminent VET Dietveterinárna diétapre psov, pre mačkyDiétne receptúry podľa diagnózy7+1 · 2,5 a 11 kg

Údaje o zložení uvádza výrobca pre jednotlivé produkty. Konkrétne hodnoty nájdete vždy v záložke Zloženie pri danom krmive.

Eminent robí aj doplnky výživy a drobnosti do domácnosti

Okrem granúl nájdete pri značke kĺbovú výživu Chondro CBD a Chondro Forte+, doplnky Immunity Supra, Dermo a Dental Care, lososové oleje SalmoActive+ a SalmoVital, maškrty Collagen Strips, mlieko pre šteniatka aj mačiatka a podstielku.

Odporúčané dávkovanie krmiva Eminent Dog Puppy 15kg

Šteňa

Hmotnosť psa Denná dávka Denná dávka Denná dávka Denná dávka Denná dávka
1 kg 45 g 55 g 60 g – –
3 kg 65 g 75 g 90 g – –
5 kg 75 g 110 g 115 g 110 g –
7 kg 90 g 135 g 150 g 145 g –
10 kg 125 g 185 g 220 g 220 g 210 g
15 kg 160 g 240 g 290 g 290 g 260 g
20 kg 215 g 275 g 325 g 345 g 315 g
25 kg 250 g 300 g 350 g 380 g 350 g
30 kg 270 g 360 g 490 g 515 g 500 g
35 kg 280 g 400 g 580 g 600 g 600 g

Dospelý pes

Hmotnosť psa Denná dávka
1 kg 100 g
5 kg 140 g
10 kg 250 g
15 kg 300 g
20 kg 360 g
25 kg 450 g
30 kg 570 g
35 kg 650 g

Hodnoty uvádza výrobca ako odporúčanú dennú dávku. Skutočná potreba sa líši podľa aktivity, veku a kondície psa.

Kalkulačka dennej dávky
kg
1 kg 35 kg

Výrobca rozlišuje: · · · ·

Hodnotenie krmiva Eminent Dog Puppy 15kg

51 / 100
priemerná Index kvality zloženia — verzia 4.24 · vlastné hodnotenie pethome.cz Číslo 0–100 hodnotí to, čo je v krmive deklarované na etikete. Nevstupuje doň cena ani rad krmiva. Hviezdičky sú prevod toho istého čísla: dvadsať bodov je jedna hviezdička. Index kvality zloženia hodnotí deklarované zloženie receptúry podľa jednotných, vopred daných pravidiel. Slúži na prvú orientáciu — nehovorí, ktoré krmivo je najlepšie práve pre vášho psa. Zistiť viac →
  • Výrobca uvádza len všeobecné kategórie (napr. ‚hydinové‘, ‚rybie‘) bez konkrétneho druhu zvieraťa.
  • Odhadovaný obsah sacharidov je 39 % v sušine; výrobca neuvádza vlhkosť, dosadili sme obvyklú hodnotu.
  • Krmivo uvádza podporu zažívania.
  • Živočíšne bielkoviny tvoria 80 % všetkých bielkovín v krmive.
  • Výrobca množstvo omega-3 mastných kyselín nedeklaruje — blok Mastné kyseliny má preto len základnú hodnotu.
  • Obsahuje beta-glukány. Zatiaľ ich nebodujeme — ich samostatné hodnotenie pripravujeme.
  • Obsahuje Yucca schidigera — býva pridávaná kvôli obmedzeniu zápachu stolice.
  • Živočíšna surovina je deklarovaná výhradne alebo prevažne v spracovanej podobe (sušené mäso, múčky, proteínové koncentráty).

Z čoho sa číslo skladá

Údaje bez značky sú z etikety výrobcu. Riadky so značkou počítame my z tých údajov.

Bielkoviny Súhrn troch hodnotených osí proteínu: koľko živočíšnej bielkoviny receptúra dodáva, z akých hodnotných foriem pochádza a ako málo je proteín zriedený rastlinami. Riadky nad bodmi sú údaje z etikety a náš výpočet, z ktorých sa hodnotenie skladá.
36,6 z 60 bodov
Hrubý proteín Koľko bielkovín je v granuli celkovo, bez ohľadu na pôvod. Body sa zaň nedávajú — samo o sebe nehovorí, či bielkovina pochádza z mäsa, alebo z hrachu. Do hodnotenia vstupuje jedine vynásobený podielom živočíšnych bielkovín, čo je riadok nad ním. Slúži aj ako kontrola: krmivo s vysokým deklarovaným mäsom a nízkymi bielkovinami má mäso zrejme dosť vodnaté. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
30,0 g v 100 g krmiva, z toho 22,5 g živočíšnych výrobca uvádza 80 % · ✓ sedí s naším výpočtom
Zdroje bielkovín Z akých foriem pochádza živočíšna bielkovina — čerstvé mäso, sušené, koncentrát, hmyz. Ukazujú sa len formy, ktoré receptúra obsahuje; percentá sú z etikety, prípadne dopočítané z nej.
36 % sušené
Rastlinný koncentrát Sledujeme izolované a koncentrované rastlinné bielkoviny (napr. hrachový alebo ryžový proteín), nie bežné rastlinné zložky, ktoré bielkovinu prirodzene obsahujú.
áno
∑ Živočíšne bielkoviny Koľko gramov bielkoviny v 100 g krmiva pochádza zo zvierat. Počítame zo surovín na etikete. Nezávislé od toho, čo výrobca uvádza — podiel živočíšnych bielkovín žiadny predpis nereguluje, preto ho overujeme vlastným výpočtom.
22,5 g
∑ Rastlinná bielkovina odhadom Koľko gramov bielkoviny v 100 g krmiva pripadá na rastlinné zdroje. Počítame z celkového proteínu a podielu živočíšnych bielkovín. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
7,5 g
Množstvo živočíšnych bielkovín Koľko živočíšnej bielkoviny receptúra dodáva. Čím viac, tým viac bodov — až po hornú hranicu škály. Sledujeme, aká časť hotovej granule pripadá na bielkovinu živočíšneho pôvodu. Percento mäsa na obale túto otázku samo osebe nezodpovie — čerstvé a sušené suroviny sa vážia každá inak. Zistiť viac →
7,5 z 15 bodov · odhad z typu surovín
Kvalita zdrojov bielkovín Z ako hodnotných foriem živočíšna bielkovina pochádza — podľa doloženej stráviteľnosti a využiteľnosti; čerstvé mäso je meradlo. Čerstvé mäso, sušené mäso aj múčka sú legitímne formy suroviny; ich percentá však nie sú na rovnakej škále. Preto sledujeme, akú časť mäsovej suroviny tvorí ktorá forma. Zistiť viac →
23,1 z 33 bodov
Proteín bez rastlinného riedenia Aká veľká časť celkového proteínu pochádza z rastlinných zdrojov. Bielkoviny navýšené rastlinou body strácajú. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
6,0 z 12 bodov
Odhadované sacharidy Koľko zo sušiny krmiva tvorí sacharidová frakcia. Dopočítavame ju z analytických zložiek na etikete: čo zostane, keď sa od sto odpočítajú bielkoviny, tuk, vláknina, popol a vlhkosť. Je to odhad z deklarácie, nie laboratórny rozbor - výrobca uvádza bielkoviny a tuk ako minimum a vlákninu s popolom ako maximum, takže sa do zvyšku schová celá vôľa deklarácie. Hodí sa na pásma, nie na rozdiely jednotiek percent. Hodnotí sa plynulou škálou; jej prahy sú kalibráciou nášho katalógu, nie výživovým odporúčaním, a presné hodnoty neuvádzame. Obsah sacharidov výrobcovia na obale obvykle neuvádzajú. Dopočítavame ho z ostatných analytických hodnôt — čo nie je bielkovina, tuk, vláknina, popol ani voda, sú zhruba sacharidy. Zistiť viac →
9,6 z 13 bodov
∑ Sacharidy odhadom (v sušine) V sušine, teda po odpočítaní vody - inak by sa krmivá s rôznou vlhkosťou nedali porovnať. Číslo píšeme na celé percento zámerne: je to odhad, nie meranie. Obsah sacharidov výrobcovia na obale obvykle neuvádzajú. Dopočítavame ho z ostatných analytických hodnôt — čo nie je bielkovina, tuk, vláknina, popol ani voda, sú zhruba sacharidy. Zistiť viac →
39 % v sušine (vlhkosť odhadnutá)
Označenie na obale Čo má výrobca na obale. Od augusta 2026 sa za toto označenie neprideľujú body: merali sme, ako súvisí s obsahom sacharidov, a vysvetľuje z neho necelých päť percent. Grain free receptúra postavená na zemiakoch a hrachu môže mať sacharidov viac než krmivo s ryžou. Údaj ukazujeme ďalej, pretože ho zákazník na obale vidí.
obsahuje obilniny
Mastné kyseliny Ako dobre je doložený a zastúpený profil omega-3 mastných kyselín, s osobitným dôrazom na EPA a DHA.
1,4 z 14 bodov
Funkčná podpora Kompletné krmivo je zostavené tak, aby pri zodpovedajúcom dávkovaní pokrývalo nutričné potreby psa, pre ktorého je určené. Funkčné zložky hodnotíme ako niečo navyše — môžu mať vplyv na uvedené oblasti a hodia sa tam, kde pes v niektorej z nich potrebuje podporiť; u veľkého psa má napríklad zmysel myslieť na kĺby aj preventívne. Chýbajúca podpora teda nie je chyba krmiva, len ho neposunie hore.
2,0 z 8 bodov
Kĺby Sledujeme doloženú kĺbovú podporu — rozhoduje deklarovaná dávka, nie púha prítomnosť látky v zložení. Zistiť viac →
nie
Koža a srsť Pre kožu a srsť sú kľúčové omega-3 mastné kyseliny. Konkrétna deklarácia EPA a DHA nám hovorí viac než samotný údaj o celkových omega-3. Zistiť viac →
nie
Zažívanie Pri probiotikách rozhoduje menovitý kmeň a deklarované množstvo, pri prebiotikách neplatí čím viac, tým lepšie. Hodnotíme doloženú deklaráciu, nie heslá na obale. Zistiť viac →
áno (pod našou hranicou)
Transparentnosť etikety Sledujeme, koľko nepovinných údajov výrobca dobrovoľne uvádza. Čím úplnejšia deklarácia, tým lepšie sa receptúra dá posúdiť — a tým menej sa musí odhadovať. Zistiť viac →
3,3 z 5 bodov 4 z 10 údajov
Zrážka za deklaráciu zdroja Za neúplnú deklaráciu zdroja bielkovín sa od výsledku odčítajú body: za anonymnú surovinu, za púhu obecnú kategóriu, za neuvedenú formu spracovania a za chýbajúce percentá. Úplná deklarácia nestráca nič. Sledujeme, koľko nepovinných údajov výrobca dobrovoľne uvádza. Čím úplnejšia deklarácia, tým lepšie sa receptúra dá posúdiť — a tým menej sa musí odhadovať. Zistiť viac →
−2,3 bodu

Čo je v granuli

  • bielkoviny 30 %
  • tuk 17 %
  • sacharidy (dopočet) 34.2 %
  • vláknina a popol 8.8 %
  • voda (vlhkosť odhadnutá) 10 %

Z analytických zložiek na etikete; sacharidy sú dopočítaný zvyšok – ten istý, z akého index počíta odhadované sacharidy.

Ako sme spočítali kvalitu

Hodnotené z úplných údajov výrobcu.

Cena do hodnotenia nevstupuje. Číslo je pevné hodnotenie zloženia – pri rovnakom krmive vyjde rovnako v poradcovi, v porovnaní aj na karte produktu a nemení sa podľa toho, čo si práve prezeráte. Sivo je to, čo o krmive zatiaľ nevieme.

Zloženie Eminent Dog Puppy 15kg

Ingrediencie Suroviny sa uvádzajú zostupne podľa hmotnosti pred spracovaním — čerstvé mäso sa váži aj s vodou. Čím viac percent výrobca uvádza, tým presnejšie sa dá receptúra posúdiť. Zistiť viac →

Drůbeží moučka (36 %), kukuřice, drůbeží tuk, čirok (8 %), kukuřičný protein, rýže, sušené jablko (3 %), hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, cukrovarské řízky, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera 0,032 %), doplňkové látky (vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny).

Vitamíny a stopové prvky (na kg krmiva)

Vitamíny: vitamín A (3a672a) 30 000 m.j., vitamín D3 (3a671) 2 000 m.j., vitamín E (alfatokoferol) 250 mg, vitamín C 100 mg, cholin-chlorid 800 mg, biotin 2,8 mg. Stopové prvky: Cu ve formě CuSO4.5H2O (3b405) 14,5 mg, Zn ve formě ZnO (3b603) 160 mg, Mn ve formě MnO (3b502) 30 mg, Fe ve formě FeSO4.H2O (3b103) 185 mg, I ve formě Ca(IO3)2 (3b202) 2,7 mg, Se ve formě Na2SeO3 (3b801) 0,5 mg.

Ďalšie ukazovatele (MOS, FOS, β-glukány…)

MOS (mannanoligosacharidy) ve složení; FOS (fruktooligosacharidy) ve složení; beta-glukany ve složení; lysin 1,65 %; methionin 0,67 %

Analytické informácie

Analytické zložky Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →

Hrubá bielkovina 30 %
Živočíšne bielkoviny z celkových bielkovín 80 %
Hrubý tuk 17 %
Hrubá vláknina 2 %
Hrubý popol 6,8 %
Vápnik 1,6 %
Fosfor 1,1 %
Energetická hodnota 3 993 kcal/kg
22469

Tabuľka dát

Podľa zvieraťa
Pes
Podľa veku psa
Puppy (do 1 roka)
Podľa veľkosti psa
Malé plemená (do 10kg)
Stredné plemená (10-25kg)
Veľké plemená (nad 25kg)
Druh krmiva
Granuly
Zdroj proteínu
Hydina
Monoprotein
Kvalita krmiva
Prémiové
Špecifické potreby
Bežná aktivita
Hypoallergénne-citlivé trávenie
Řada krmiva
Eminent High Premium
Typ granulí
Klasické (extrudované)
Komentáre Eminent Dog Puppy 15kg (2)
Hodnotenie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.