N&D Quinoa DOG Weight Management Lamb Adult M/L 800g

  • Pes
  • Stredné plemená (10-25kg)
  • Jahňacie
Jahňa, quinoa, brokolica, špargľa. Kompletné vyvážené krmivo pre dospelých psov. Více o produktu

Množstevní ceník

1 ks 10,63 €
od 2 ks 10,20 € / ks 4.0%
    Akční nabídka k nákupu
  • Množstevní sleva
10,63 €
S DPH i
Výše uplatněné DPH je 20% pro zemi Slovensko.

2,66 € na deň

pre psa 20 kg balenie na 4 dní Cena za kilogram klame — krmivá sa líšia odporúčanou dennou dávkou. Férové porovnanie nákladov je cena za deň kŕmenia vášho psa. Zistiť viac →

Spočítať pre môjho psa

75
index kvality
Vyprodáno

Smart cena: 10.2 € Jak získat tuto cenu?
88200
Další varianty

Více informací N&D Quinoa DOG Weight Management Lamb Adult M/L 800g

N & D quinoa
Receprura pre psov
WEIGHT MANAGEMENT
Jahňa, quinoa, brokolica, špargľa. Kompletné vyvážené krmivo pre dospelých psov.
Zloženie:: Čerstvé jahňacie z pastevného odchovu (20%), sušené jahňacie (20%), hrachový škrob, vláknina z hrášku, semienka quinoa (8%), kurací tuk, ľanové semienko, sušený sleď, hydrolizované ryby, rybí olej (zo sleďa), sušená brokolica (2.5%), sušený špargľa (2.5%), mono-dicalcium fosfát, sušená lucerna, psyllium, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, extrakt z aloe vera 1000mg, extrakt z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu) .
Doplnkové látky - Výživové doplnkové látky: Vitamín A15000IU; Vitamín D3 1500IU; Vitamín E 600mg; Vitamín C 150mg; Niacín 37.5mg; D-Panthenol 15mg; Vitamín B2 7.5mg; Vitamín B6 6mg; Vitamín B1 4.5mg; Biotín 0.38mg; kyselina listová 0.45mg; Vitamín B12 0.1mg; cholín chlorid 2500mg; Beta-karotén 1.5mg; chelát zinku hydroxyanalógu metionínu 910mg; chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu 380mg; chelátová forma železa, hydrát 250mg; chelát medi hydroxyanalógu metionínu 88mg; inaktivované kvasinky obohatené selénom 0.40mg; DL-metionín 3000mg; Taurín 1000mg; L-karnitín 250mg. Senzorické doplnkové látky: extrakt zo zeleného čaju 100mg. Antioxidanty: extrakt s vyšším podielom tokoferolu prirodzeného pôvodu.
Analytické zložky: Hrubý proteín 28.00%; hrubé tuky a oleje 8.00%; Vláknina 8.20%; Hrubý popol 7.90%; Vápnik 1.10%; Fosfor 0.90%; Sodík 0.30%; Draslík 0.70%; Horčík 0.13%; Omega-6 1.20%; Omega-3 0.25%; DHA 0.12%; EPA 0.10%; Glukosamín 1200mg / kg; Chondroitín 900mg / kg. Energetická hodnota: ME 3230kcal / kg - 13.5MJ / kg.

Produktové rady N&D (Farmina) pre psov a mačky

Značka N&D stojí na jednom princípe: pes a mačka sú mäsožravce, a tak je základom každej receptúry mäso, nie obilniny. Všetky rady spája vysoký podiel bielkovín živočíšneho pôvodu, nízky glykemický index, konzervácia prírodnými antioxidantmi, receptúry bez GMO a balenie v ochrannej atmosfére. Líšia sa hlavne tým, čo je v krmive popri mäse — a podľa toho sa vyberá.

Neviete, ktorú radu vybrať?

  • Chcem klasiku bez obilnín s najvyšším podielom mäsa → N&D Prime
  • Chcem k tomu podporu imunity a trávenia → N&D Pumpkin
  • Riešim močové cesty, trávenie, kožu a srsť alebo hmotnosť → N&D Quinoa
  • Môj maznáčik má najradšej ryby → N&D Ocean
  • Mám športovca alebo veľmi aktívnu mačku → N&D Spirulina
  • Chcem krmivo s obilninami a priaznivejšou cenou → N&D Ancestral Grain
  • Mám vyberavého jedáka → N&D Tropical Selection
  • Mám bieleho psa a riešim škvrny od slzenia → N&D White
  • Mám tmavého psa, ktorému bledne srsť → N&D Brown

Rady bez obilnín (grain free)

Najpočetnejšia skupina. Sacharidy v nich nahrádza ovocie a zelenina, takže sa hodia aj pre psov a mačky, ktorým obilniny nerobia dobre.

N&D Prime granule pre psov

N&D Prime

98 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Základná rada bez obilnín s najvyšším podielom živočíšnych bielkovín. Nízky glykemický index znamená postupné uvoľňovanie energie počas dňa. Bez lepku a bez GMO.

Prezrieť radu N&D Prime

N&D Pumpkin granule s tekvicou

N&D Pumpkin

96 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Prime doplnené o tekvicu. Tá je bohatá na betakaroteny a prírodné antioxidanty, podporuje imunitný systém, kardiovaskulárny systém a správnu činnosť čriev.

Prezrieť radu N&D Pumpkin

N&D Quinoa funkčné krmivo

N&D Quinoa

92 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Funkčná rada pre konkrétne ťažkosti. Quinoa je bez lepku, má nízky glykemický index a podporuje trávenie. V ponuke sú línie Urinary (močové cesty), Digestion (trávenie), Skin & Coat (koža a srsť), Weight Management (hmotnosť) a Hairball pre mačky.

Prezrieť radu N&D Quinoa

N&D Ocean rybie granule

N&D Ocean

98 % kvalitných živočíšnych surovín

Rybia rada — treska z Tichého oceánu, severné krevety, pstruh s chobotnicou, atlantický losos, nórsky sleď aj morský vlk. Rybie mäso je prirodzene bohaté na omega-3. Väčšina receptúr je bez obilnín, časť nesie označenie LG s malým podielom špaldy a ovsa.

Prezrieť radu N&D Ocean

N&D Spirulina granule pre aktívnych psov

N&D Spirulina

vyše 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Rada pre aktívnych psov a mačky. Spirulina je modrozelená riasa, ktorú výrobca uvádza ako podporu imunitného systému, kvality kože a srsti, metabolizmu tukov a sacharidov a trávenia.

Prezrieť radu N&D Spirulina

Rady s pôvodnými obilninami (low grain)

Tu je popri mäse malý podiel špaldy a ovsa. Obe obilniny majú nízky glykemický index a predlžujú pocit sýtosti.

N&D Ancestral Grain granule so špaldou a ovsom

N&D Ancestral Grain

vyše 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Nízkoobilninová klasika značky. Nízky obsah tradičných obilnín — konkrétne špaldy a ovsa — a nízky glykemický index. Receptúry sú bez GMO.

Prezrieť radu N&D Ancestral Grain

N&D Tropical Selection granule s tropickým ovocím

N&D Tropical Selection

90 % bielkovín živočíšneho pôvodu

Vychádza z Ancestral Grain a pridáva tropické ovocie — papáju, mango, kiwi, ananás a banán. Ovocie je bohaté na prírodné antioxidanty a vitamíny a robí krmivo chuťovo zaujímavejším.

Prezrieť radu N&D Tropical Selection

Rady podľa farby srsti

Dve špeciálne rady s receptúrou Color Protection. Obe sú bez obilnín a líšia sa pomerom živín, ktorý farbu srsti ovplyvňuje.

N&D White granule pre biele plemená psov

N&D White

pre biele plemená

Obmedzený obsah fenylalanínu a tyrozínu, znížený obsah medi a omega-3 mastné kyseliny. Cieľom je znížiť riziko vzniku škvŕn na bielej srsti. Výrobca ju odporúča pre westíky, maltézske psíky, pomeranianov, pudlov, bulteriérov a ďalšie malé plemená s bielou srsťou.

Prezrieť radu N&D White

N&D Brown granule pre tmavé plemená psov

N&D Brown

pre tmavé plemená

Naopak vysoký obsah fenylalanínu a tyrozínu, dostatok medi a omega-3. Má znižovať riziko vyblednutia tmavej srsti. Výrobca ju odporúča pre čivavy, knírače, francúzske buldočky, pinče a pudlov.

Prezrieť radu N&D Brown

Porovnanie radov N&D

V tabuľke nájdete všetky rady vedľa seba aj to, v akej podobe je z nich niečo v ponuke.

RadaBielkoviny živočíšneho pôvoduObilninyČím je typickáČo je v ponuke
N&D Prime98 %bez obilnínKlasika s najvyšším podielom mäsaGranule, Maškrty
N&D Pumpkin96 %bez obilnínTekvica pre imunitu a trávenieGranule, Konzervy, Maškrty
N&D Quinoa92 %bez obilnínFunkčné línie: močové cesty, trávenie, koža a srsť, hmotnosťGranule, Konzervy, Maškrty
N&D Ocean98 %bez obilnín, časť variantov LGRyby a morské živočíchy, omega-3Granule, Konzervy, Maškrty
N&D Spirulinavyše 90 %bez obilnínSpirulina pre aktívnych psov a mačkyGranule
N&D Ancestral Grainvyše 90 %špalda a ovosNízkoobilninová klasikaGranule
N&D Tropical Selection90 %špalda a ovosTropické ovocie pre vyberavých jedákovGranule, Maškrty
N&D Whitevysoká biologická hodnotabez obilnínColor Protection pre bielu srsťGranule, Maškrty
N&D Brownvysoká biologická hodnotabez obilnínColor Protection proti vyblednutiu tmavej srstiGranule, Maškrty

Údaje o podiele bielkovín uvádza výrobca pre danú radu ako celok. Konkrétne hodnoty nájdete vždy v záložke Zloženie pri jednotlivom produkte.

K radám patria aj maškrty

N&D má vlastné dentálne snacky a krémové maškrty, ktoré nadväzujú na jednotlivé rady. Psie dentálne snacky sú aj vo funkčných variantoch — Digestion na trávenie, Fresh Breath na dych, Flatulence na nadúvanie a Skin & Coat na kožu a srsť. Pre mačky sú krémové maškrty v líniách Digestion, Hairball, Senior, Skin & Coat a Weight.

Odporúčané dávkovanie krmiva N&D Quinoa DOG Weight Management Lamb Adult M/L 800g

Hmotnosť psa Denná dávka
1 kg 16–28 g
5 kg 50–90 g
10 kg 85–150 g
20 kg 145–255 g
30 kg 195–345 g
40 kg 240–425 g
50 kg 285–500 g
60 kg 325–575 g
70 kg 365–620 g

Hodnoty uvádza výrobca ako odporúčanú dennú dávku. Skutočná potreba sa líši podľa aktivity, veku a kondície psa.

Kalkulačka dennej dávky
kg
1 kg 70 kg

Hodnotenie krmiva N&D Quinoa DOG Weight Management Lamb Adult M/L 800g

75 / 100
vysoká Index kvality zloženia — verzia 4.24 · vlastné hodnotenie pethome.cz Číslo 0–100 hodnotí to, čo je v krmive deklarované na etikete. Nevstupuje doň cena ani rad krmiva. Hviezdičky sú prevod toho istého čísla: dvadsať bodov je jedna hviezdička. Index kvality zloženia hodnotí deklarované zloženie receptúry podľa jednotných, vopred daných pravidiel. Slúži na prvú orientáciu — nehovorí, ktoré krmivo je najlepšie práve pre vášho psa. Zistiť viac →
  • Výrobca uvádza konkrétne druhy zvierat aj podiely surovín — deklarácia zdrojov bielkovín je úplná.
  • Odhadovaný obsah sacharidov je 43 % v sušine; výrobca neuvádza vlhkosť, dosadili sme obvyklú hodnotu.
  • Glukozamín 1 200 mg/kg — nad našou hranicou pre uznanie kĺbovej podpory (1 000 mg/kg).
  • Uvedená hodnota je konzervatívny odhad založený na kvantifikovanej časti receptúry; skutočný podiel môže byť vyšší.
  • Podiel živočíšnych bielkovín je hodnotený s obmedzenou istotou — výrobca neuvádza množstvo časti živočíšnych surovín.
  • Obsah omega-3 mastných kyselín je deklarovaný — hodnotenie vychádza z uvedených hodnôt prepočítaných na energiu krmiva.
  • Živočíšna surovina je kombináciou čerstvého mäsa (20 %) a spracovaných foriem.
  • Výrobca nad rámec povinných údajov uvádza 5 z 10 sledovaných hodnôt (napríklad vápnik, energiu alebo omega-3).

Z čoho sa číslo skladá

Údaje bez značky sú z etikety výrobcu. Riadky so značkou počítame my z tých údajov.

Bielkoviny Súhrn troch hodnotených osí proteínu: koľko živočíšnej bielkoviny receptúra dodáva, z akých hodnotných foriem pochádza a ako málo je proteín zriedený rastlinami. Riadky nad bodmi sú údaje z etikety a náš výpočet, z ktorých sa hodnotenie skladá.
47,2 z 60 bodov
Hrubý proteín Koľko bielkovín je v granuli celkovo, bez ohľadu na pôvod. Body sa zaň nedávajú — samo o sebe nehovorí, či bielkovina pochádza z mäsa, alebo z hrachu. Do hodnotenia vstupuje jedine vynásobený podielom živočíšnych bielkovín, čo je riadok nad ním. Slúži aj ako kontrola: krmivo s vysokým deklarovaným mäsom a nízkymi bielkovinami má mäso zrejme dosť vodnaté. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
28,0 g v 100 g krmiva, z toho 24,9 g živočíšnych
Zdroje bielkovín Z akých foriem pochádza živočíšna bielkovina — čerstvé mäso, sušené, koncentrát, hmyz. Ukazujú sa len formy, ktoré receptúra obsahuje; percentá sú z etikety, prípadne dopočítané z nej.
20 % čerstvé · 20 % sušené
Rastlinný koncentrát Sledujeme izolované a koncentrované rastlinné bielkoviny (napr. hrachový alebo ryžový proteín), nie bežné rastlinné zložky, ktoré bielkovinu prirodzene obsahujú.
nie
∑ Živočíšne bielkoviny Koľko gramov bielkoviny v 100 g krmiva pochádza zo zvierat. Počítame zo surovín na etikete. Nezávislé od toho, čo výrobca uvádza — podiel živočíšnych bielkovín žiadny predpis nereguluje, preto ho overujeme vlastným výpočtom.
24,9 g
∑ Rastlinná bielkovina odhadom Koľko gramov bielkoviny v 100 g krmiva pripadá na rastlinné zdroje. Počítame z celkového proteínu a podielu živočíšnych bielkovín. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
3,1 g
Množstvo živočíšnych bielkovín Koľko živočíšnej bielkoviny receptúra dodáva. Čím viac, tým viac bodov — až po hornú hranicu škály. Sledujeme, aká časť hotovej granule pripadá na bielkovinu živočíšneho pôvodu. Percento mäsa na obale túto otázku samo osebe nezodpovie — čerstvé a sušené suroviny sa vážia každá inak. Zistiť viac →
9,9 z 15 bodov · odhad z typu surovín obmedzená istota
Kvalita zdrojov bielkovín Z ako hodnotných foriem živočíšna bielkovina pochádza — podľa doloženej stráviteľnosti a využiteľnosti; čerstvé mäso je meradlo. Čerstvé mäso, sušené mäso aj múčka sú legitímne formy suroviny; ich percentá však nie sú na rovnakej škále. Preto sledujeme, akú časť mäsovej suroviny tvorí ktorá forma. Zistiť viac →
25,5 z 33 bodov
Proteín bez rastlinného riedenia Aká veľká časť celkového proteínu pochádza z rastlinných zdrojov. Bielkoviny navýšené rastlinou body strácajú. Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →
11,8 z 12 bodov
Odhadované sacharidy Koľko zo sušiny krmiva tvorí sacharidová frakcia. Dopočítavame ju z analytických zložiek na etikete: čo zostane, keď sa od sto odpočítajú bielkoviny, tuk, vláknina, popol a vlhkosť. Je to odhad z deklarácie, nie laboratórny rozbor - výrobca uvádza bielkoviny a tuk ako minimum a vlákninu s popolom ako maximum, takže sa do zvyšku schová celá vôľa deklarácie. Hodí sa na pásma, nie na rozdiely jednotiek percent. Hodnotí sa plynulou škálou; jej prahy sú kalibráciou nášho katalógu, nie výživovým odporúčaním, a presné hodnoty neuvádzame. Obsah sacharidov výrobcovia na obale obvykle neuvádzajú. Dopočítavame ho z ostatných analytických hodnôt — čo nie je bielkovina, tuk, vláknina, popol ani voda, sú zhruba sacharidy. Zistiť viac →
7,2 z 13 bodov
∑ Sacharidy odhadom (v sušine) V sušine, teda po odpočítaní vody - inak by sa krmivá s rôznou vlhkosťou nedali porovnať. Číslo píšeme na celé percento zámerne: je to odhad, nie meranie. Obsah sacharidov výrobcovia na obale obvykle neuvádzajú. Dopočítavame ho z ostatných analytických hodnôt — čo nie je bielkovina, tuk, vláknina, popol ani voda, sú zhruba sacharidy. Zistiť viac →
43 % v sušine (vlhkosť odhadnutá)
Označenie na obale Čo má výrobca na obale. Od augusta 2026 sa za toto označenie neprideľujú body: merali sme, ako súvisí s obsahom sacharidov, a vysvetľuje z neho necelých päť percent. Grain free receptúra postavená na zemiakoch a hrachu môže mať sacharidov viac než krmivo s ryžou. Údaj ukazujeme ďalej, pretože ho zákazník na obale vidí.
bez obilnín
Mastné kyseliny Ako dobre je doložený a zastúpený profil omega-3 mastných kyselín, s osobitným dôrazom na EPA a DHA.
13,8 z 14 bodov
Funkčná podpora Kompletné krmivo je zostavené tak, aby pri zodpovedajúcom dávkovaní pokrývalo nutričné potreby psa, pre ktorého je určené. Funkčné zložky hodnotíme ako niečo navyše — môžu mať vplyv na uvedené oblasti a hodia sa tam, kde pes v niektorej z nich potrebuje podporiť; u veľkého psa má napríklad zmysel myslieť na kĺby aj preventívne. Chýbajúca podpora teda nie je chyba krmiva, len ho neposunie hore.
2,4 z 8 bodov
Kĺby Sledujeme doloženú kĺbovú podporu — rozhoduje deklarovaná dávka, nie púha prítomnosť látky v zložení. Zistiť viac →
áno (spĺňa našu hranicu) · glukozamín 1 200 mg/kg
Koža a srsť Pre kožu a srsť sú kľúčové omega-3 mastné kyseliny. Konkrétna deklarácia EPA a DHA nám hovorí viac než samotný údaj o celkových omega-3. Zistiť viac →
nie
Zažívanie Pri probiotikách rozhoduje menovitý kmeň a deklarované množstvo, pri prebiotikách neplatí čím viac, tým lepšie. Hodnotíme doloženú deklaráciu, nie heslá na obale. Zistiť viac →
nie
Transparentnosť etikety Sledujeme, koľko nepovinných údajov výrobca dobrovoľne uvádza. Čím úplnejšia deklarácia, tým lepšie sa receptúra dá posúdiť — a tým menej sa musí odhadovať. Zistiť viac →
4,2 z 5 bodov 5 z 10 údajov
Zrážka za deklaráciu zdroja Za neúplnú deklaráciu zdroja bielkovín sa od výsledku odčítajú body: za anonymnú surovinu, za púhu obecnú kategóriu, za neuvedenú formu spracovania a za chýbajúce percentá. Úplná deklarácia nestráca nič. Sledujeme, koľko nepovinných údajov výrobca dobrovoľne uvádza. Čím úplnejšia deklarácia, tým lepšie sa receptúra dá posúdiť — a tým menej sa musí odhadovať. Zistiť viac →
bez zrážky

Čo je v granuli

  • bielkoviny 28 %
  • tuk 8 %
  • sacharidy (dopočet) 37.9 %
  • vláknina a popol 16.1 %
  • voda (vlhkosť odhadnutá) 10 %

Z analytických zložiek na etikete; sacharidy sú dopočítaný zvyšok – ten istý, z akého index počíta odhadované sacharidy.

Ako sme spočítali kvalitu

Časť hodnotenia vychádza z nášho odhadu — výrobca neuvádza podiel živočíšnych bielkovín. Časti hodnotenia, ku ktorým chýbajú dáta, sa nepočítajú a ich váhu si rozdelia zvyšné časti.

Cena do hodnotenia nevstupuje. Číslo je pevné hodnotenie zloženia – pri rovnakom krmive vyjde rovnako v poradcovi, v porovnaní aj na karte produktu a nemení sa podľa toho, čo si práve prezeráte. Sivo je to, čo o krmive zatiaľ nevieme.

Zloženie N&D Quinoa DOG Weight Management Lamb Adult M/L 800g

Ingrediencie Suroviny sa uvádzajú zostupne podľa hmotnosti pred spracovaním — čerstvé mäso sa váži aj s vodou. Čím viac percent výrobca uvádza, tým presnejšie sa dá receptúra posúdiť. Zistiť viac →

Čerstvé jehněčí z pastevního odchovu (20 %), sušené jehněčí (20 %), hrachový škrob, vláknina z hrášku, semínka quinoi (8 %), kuřecí tuk, lněné semínko, sušený sleď, hydrolizované ryby, rybí olej (ze sledě), sušená brokolice (2,5 %), sušený chřest (2,5 %), mono-dikalcium fosfát, sušená vojtěška, psyllium, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, extrakt z aloe vera 1000 mg, extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Vitamíny a stopové prvky (na kg krmiva)

Vitamín A 15000 IU; Vitamín D3 1500 IU; Vitamín E 600 mg; Vitamín C 150 mg; Niacin 37,5 mg; D-Panthenol 15 mg; Vitamín B2 7,5 mg; Vitamín B6 6 mg; Vitamín B1 4,5 mg; Biotin 0,38 mg; kyselina listová 0,45 mg; Vitamín B12 0,1 mg; cholin chlorid 2500 mg; Beta-karoten 1,5 mg; chelát zinku hydroxy analogu methioninu 910 mg; chelát manganu hydroxy analogu methioninu 380 mg; chelátová forma železa, hydrát 250 mg; chelát mědi hydroxy analogu methioninu 88 mg; inaktivované kvasinky obohacené selenem 0,40 mg; DL-methionin 3000 mg; Taurin 1000 mg; L-karnitin 250 mg; extrakt ze zeleného čaje 100 mg.

Ďalšie ukazovatele (MOS, FOS, β-glukány…)

Draslík 0,70 %; Hořčík 0,13 %

Analytické informácie

Analytické zložky Hrubý proteín je celková bielkovina bez ohľadu na pôvod — zvyšujú ho aj rastlinné suroviny. Nehovorí teda, koľko je v krmive mäsa. Zistiť viac →

Hrubá bielkovina 28 %
Hrubý tuk 8 %
Hrubá vláknina 8,2 %
Hrubý popol 7,9 %
Vápnik 1,1 %
Sodík 0,3 %
Fosfor 0,9 %
Omega-3 0,25 %
Omega-6 1,2 %
DHA + EPA 0,22 %
Energetická hodnota 3 230 kcal/kg

Doplnkové látky (na kg krmiva)

Glukozamín 1 200 mg/kg
Chondroitín 900 mg/kg
88200

Tabuľka dát

Podľa zvieraťa
Pes
Podľa veku psa
Adult (1-7 rokov)
Podľa veľkosti psa
Stredné plemená (10-25kg)
Veľké plemená (nad 25kg)
Druh krmiva
Granuly
Zdroj proteínu
Jahňacie
Kvalita krmiva
Grain free
Špecifické potreby
Hypersenzitívne-Krmivá BEZ obilia
Light-psy s nadváhou
Řada krmiva
N&D Quinoa
Typ granulí
Klasické (extrudované)
Komentáre N&D Quinoa DOG Weight Management Lamb Adult M/L 800g (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.