Filtr

Výrobca

Zobraziť všetko

Cena

0 € - 661 €

Výrobcovia

Zasielanie noviniek

Napísali o nás

Overený zákazník
4.504.504.504.504.50


2020-07-3

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost

2020-07-3

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží je vždy včas připraveno, oznámeno.

2020-07-4

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé a v pořádku dodané zboží. Příjemná komunikace s personálem.

2020-07-3

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží jsem objednávala telefonem, moc milá a ochotná paní.Balíček byl odeslán okamžitě,velká spokojenost

2020-07-4

Vianočné darčeky pre maznáčikov

Vianočné darčeky pre maznáčikov

Advent je už v plnom prúde a je najvyšší čas objednať posledné darčeky, aby ste mali všetko s predstihom a mohli si užiť pokojné vianočné sviatky. Kupujete darčeky nielen dvojnožcom, ale aj štvornohým členom vašej rodiny? Poradíme, aký darček môžete psíkovi, mačičke, zajačikovi, ale aj papagájovi objednať. Z našej širokej ponuky si určite vyberiete.

Najlepšie darčeky pre psíkov

Potešiť psíka je veľmi jednoduché, môžete mu objednať obľúbené maškrty alebo novú hračku, uvidíte, akú bude mať pod stromčekom radosť. Navyše mu môžete pripraviť aj pravú štedrovečernú večeru s kaprom!

Dobroty pod stromčekom

Vaši psí kamaráti najviac ocenia niečo dobré pod zub. Objednať môžete tematický vianočný balíček, ktorý už len dáte pod stromček. Nikdy nesklamete masovými maškrtami, po ktorých sa môže každý pes utĺcť. Ďalšou možnosťou sú funkčné maškrty, ktoré nielen že chutia, ale sú aj zdraviu prospešné. Kelparen sa stará o zdravie ústnej dutiny a malých psíkov aj na chvíľu ich zabaví, 100% prírodné maškrty Natureca sú vyrobené z ovčieho tuku a nadchnú malých i veľkých psích maškrtníkov.

Hračky, ktoré neomrzia

Máte doma milovníka hračiek? Kúpte mu novú hračku. Všetky milovníky aportu poteší vianočná snehová loptička. Psím chytrákom odporúčame nadeliť interaktívnu hračku, s ktorou si užijete veľa zábavy. Pre spoločné aktivity je skvelý Puller.

Nový pelech

Pelechov nie je nikdy dosť a vianoce sú skvelou príležitosťou pre kúpu nového. Chcete niečo vianočného, ​​čo vám doma pomôže dotvoriť atmosféru? Potom objednajte vianočnú deku.

Vánoční dárky

Tipy na darčeky pre mačku

Potešiť mačku nie je jednoduché, ale môžete si byť istí, že obľúbenou dobrotou iste nepohrdne. A čo jej takto naservírovať k večeri kapra?

Niečo dobré na zub

Svojej mačičke môžete objednať obľúbené kapsičky alebo konzervu. Pod stromčekom môže nájsť aj chutné masové maškrty alebo funkčné maškrty, ktoré okrem skvelej chuti prospievajú aj zdraviu vašej mačky.

Hračky pre zvedavé mačky

Mačky milujú všetko, čo sa hýbe, s praktickou udicou s pierkami si môžete hrať spoločne. Chcete aby si vaša mačka hrala aj samostatne? Objednajte interaktívnu hračku, u ktorej si môže precvičovať svoje lovecké inštinkty. Alebo môžete spojiť príjemné s užitočným a objednať škrabadlo aj hračku v jednom.

Nový pelech alebo škrabadlo

Brúsi si vaše mačička často pazúriky? To by ste mali vymeniť staré škrabadlo za nové. Objednať môžete tiež nový pelech, kde si vaša šelmička bude moc v pokoji oddýchnuť.

Vianočné darčeky pre hlodavce

Nezabudnite ani na vaše morčatá, škrečky, zajace a ďalších kamarátov. Radosť im určite urobí nová hračka do klietky, ale najviac asi ocenia nejakú dobrôtku rovnako ako všetci maznáčikovia.

Darčeky pre vtáctvo

Máte doma papagája, andulku či iné okrasné vtáky? Objednajte im k vianociam tyčinku dobrého zobania. Zavesíte ju na klietku a vtáčik si môže pochutnať.

Nezabúdajte ani na vonkajšie vtáctvo. Kúpte im lojové gule, nech nemajú hladné bruška. Vianoce sú ideálnym časom pre nové krmítko alebo búdku.

Dúfame, že vám niektoré z našich tipov uľahčí výber darčekov pre vašich zvieracích kamarátov. Želáme vám pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Publikované v Ako vybrať

Vydané dňa 17/12/2018 14:57:11
Tvoj komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Pridať komentár
Meno:*
E-mail:*
Správa*
  Captcha
  Pridať komentár