Filtr

Výrobca

Zobraziť všetko

Cena

0 € - 499 €

Výrobcovia

Zasielanie noviniek

Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nakupuji v tomto obchodě uz poněkolikáté a vždy spokojenost.

2020-11-30

Overený zákazník
4.504.504.504.504.50
Cena a rychlost

2020-12-4

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
bylo to rychlé

2020-12-1

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše v naprostém pořádku Žádné nevýhody Spokojenost

2020-12-1

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Ve čtvrtek večer objednáno a v sobotu doručeno co víc dodat super

2020-12-1

Testovanie Brit Care Mini: malí psíci hodnotia

Testovanie Brit Care Mini: malí psíci hodnotia

Malé plemená psov sú veľmi obľúbená, nepotrebujú veľa miesta, skvele sa hodia do bytu a je možné si ich vziať takmer všade so sebou. Ich maličkosť však prináša špeciálne nároky na starostlivosť, ale hlavne na výživu.

Malý psík má oveľa rýchlejší metabolizmus a spotrebuje tiež viac energie. Nájsť pre naše malé, veľké lásky to správne kŕmenie nie je vôbec jednoduché, a preto Brit vyvinul novú radu Mini , ktorá je určená práve pre malé plemená. My sme našli tri testerky, ktorých miláčikovia krmivo vyskúšali a vy sa môžete pozrieť, ako to dopadlo.

Maškrtník Tobiko

Prvým testerom sa stal maškrtný Toby, ktorému panička vybrala Brit Care Mini Lamb & Rice. "Mali sme možnosť vyskúšať granule Brit Care Dog Mini Grain Free Adult Lamb. Majú v sebe veľký podiel jahňacieho mäsa, ktoré má Tobiko rád. Super tiež je, že sú to malé granulky a aj keď je Toby faaakt veľa vyberavý tak s nimi nemal najmenší problém. Musím povedať, že ma výsledok naozaj milo prekvapil. Tobiko po nich mal krásne lesklú srsť, chutili mu, bol bez zažívacích ťažkostí a nemal po nich žiadne hnačky. Myslím si, že na túto cenu sú to suprové granule, ktoré sú dostatočné aj aktívnemu psovi. Takže tieto granule moc odporúčam. "

–Karolina K .–

Brit Care Mini

Šikulka Eallyn s citlivým bruškom

Fenečka Eallyn pravidelne trénuje a potrebuje kvalitné krmivo. Pri zmene krmiva sa u nej občas objavia zažívacie problémy, a tak jej panička vybrala Brit Care Mini Sensitive s jelením mäsom.

"Na otestovanie nám prišli granulky pre citlivé psy, ktoré som vybrala hlavne kvôli menším problémom so zažívam pri zmene krmiva, ktoré moja fenka Eallyn máva. Došlo nám 7kilové vrece a k nemu ešte ďalšie tri vzorčeky granuliek, ktoré som hneď využila ako maškrty na výcvik a na výstavy.

Už po otvorení vreca ma omámila úžasná vôňa, a to mi normálne granulky skôr smrdia. Po nejakom tom týždni, čo som začala kŕmiť týmito granulami, mala Eallyn toľko energie ako už dlho nie, čo bolo pre mňa naozaj veľmi príjemným prekvapením. Dávka, ktorú jej dávam za deň, je 60 g, čo je úžasné a Eallyn nie je ani po tak malej dávke vôbec hladná.

Veľmi veľkým prekvapením pre mal bol veľký obsah mäsa, a tiež obsah iných, pre mňa dosť neobvyklých zložiek, ako sú napríklad čučoriedky a sušené jablká.Na záver by som chcela povedať že po zhruba 2 mesiacoch kŕmenia týmito granulami má Eallyn veľa energie, krásnu srsť a aj jej zažívanie je na tom veľmi dobre. Až dokŕmime vrece, plánujem objednať ďalšie balenie. "

–Natálie Š .–

Športovec Jerry

Jerry je aktívny psík, ktorý potrebuje dostatok energie na svoje blbnutie a hlavne, aby sa mohol so svojou paničkou venovať výcviku. Táto dvojka si objednala Brit Care Mini Lamb & Rice.

"Na nové granule od Britu sa Jerry sprvu pozeral prekvapene, predsa len, niečo nové v miske je zmena a Jerry mal zrejme pocit, že sú to nové odmeny, u tých vie, že je brať nesmie.Po ponúknutí mu ale hneď zavoňali a pustil sa do nich, akoby mal naozaj miesto kŕmenia odmeny. Jerry je jack russell teriér, je to teda dosť malý pes, ale granulky Brit Care Mini sú na neho, povedala by som, až príliš malé, prvé dni mal s ich veľkosťou problém, neustále je vdychoval, ale postupne si zvykol, že nemôže tak hltať.

Jerryho kŕmna dávka bola podľa tabuľky ca 75 g / deň. Balenie o váhe 7 kg Jerrymu vydržalo na viac ako 2 mesiace a granule sme používali aj ako odmeny. Granule sú v pevnom obale s opätovným uzatváraním typu suchý zips, vďaka ktorému nám kŕmenie vydržalo celé 2 mesiace voňavé a čerstvé.

Objektívne ale môžem povedať, že na granulách od Britu Jerrymu prospieva, stále má peknú kvalitnú srsť, neobjavili sa žiadne náznaky toho, že by mu kŕmenie nesadlo.Naopak, podľa Jerryho aktivity a energie je vidieť, že má čo potrebuje a za to som rada, pretože Jerry je veľmi aktívny pes, takmer raketa, a tým nemyslím len, že by stále športoval, takže potrebuje pevné kosti a hlavne svalstvo, ale, že je nezastaviteľný aj v bežnom živote a na to potrebuje hromadu energie. Naviac mu granule moc chutia a na kŕmenie sa ohromne teší. "

–Aneta M.–

Detailnú recenziu od Anety si môžete prezrieť na jej blogu.

Záverečné hodnotenie

Všetky naše testerky boli s granulami Brit Care Mini veľmi spokojné. Ich miláčikovia na nich rástli a hlavne mali dostatok energie. Neobjavili sa žiadne zažívacie problémy a granulky navyše veľmi chutili. Pre malé psíky teda rozhodne odporúčame.

Publikované v Testovanie

Vydané dňa 17/01/2019 14:39:32
Tvoj komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Pridať komentár
Meno:*
E-mail:*
Správa*
  Captcha
  Pridať komentár